donderdag 19 september 2013

Bert de beer

Na alle poppen van de afgelopen tijd nu eerst maar eens een stoere beer gehaakt.
De doos voor de KNUFFELACTIE is zo goed als vol, beetje sneu als er alleen maar meisjes dingen in zitten.
Dus hier is Bert. Nu hij klaar is zie ik dat hij wel een beetje sip kijkt. Blijft toch lastig hoor, die gezichts uitdrukkingen. Maar ach..het  geeft ook wel iets aandoenlijks..
Er is weer veel liefde in gestopt, hij krijgt tenslotte een belangrijke taak! Hopelijk kan zo'n knuffel een ziek kind wat opvrolijken en steun geven.



 Bert is wel wat groter uitgevallen dan z'n broer Bram (en toch volgens precies het zelfde patroon gemaakt)




Terwijl ik de foto's maak houdt Floris de boel goed in de gaten. Die beer interesseert hem niet zo, maar die ballen.. zijn lievelingsspeelgoed!
Vooral stuiterballen zijn erg favoriet. Iets minder leuk voor de buurvrouw (dat gestuiter hoor je echt huizen-ver) Af en toe leggen we de ballen dus bewust even buiten floris- bereik.




fijne dag, Jolanda



4 opmerkingen:

  1. Hi,hi,mijn ventje noemt Bert... Ik vind deze Bert beregoed <3
    Grtjs
    Daniëlle

    BeantwoordenVerwijderen
  2. oooh, wat een knappert weer!!!
    En die foto van die lieve Floris met dat pootje.. zooo cute!

    Fijne dag xxxxxxxxxxxxxxxxxx

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Bert is leuk hoor! Geeft niks dat hij wat sip kijkt. Ik denk dat een kind zich er prima aan kan hechten. Hij is zo aandoenlijk. Top gedaan.
    Liefs Angelique

    BeantwoordenVerwijderen